Вхід до акаунту
Русский Українська
Чоловікам Жінкам
×

Яким функціоналом повинні володіти портмоне - інтернет-магазин Роялбег

03.06.2019


Портмоне - стильний і модний чоловічий аксесуар, який необхідний для кожної ділової людини! Він виконує різні функції, без яких не обійтися в повсякденному житті: зберігання грошей, необхідних пластикових карток, документів або водійських прав. Чоловіки можуть носити гроші в кишенях, проте представники чоловічої статі, які віддають перевагу порядок, віддають свою перевагу портмоне. Аксесуар здатний ефективно організувати зберігання і носіння з собою необхідних предметів і грошових купюр, а також він покаже статус і смак свого власника. Щоб обрати відповідний виріб для себе, необхідно знати всі особливості цього виробу для чоловіків.

Особливості портмоне

Якісні вироби для чоловіків відрізняються по виробленню шкіряного матеріалу і способу пошиття. Акуратний на вигляд аксесуар додає елегантності і презентабельності. Загалом, для виготовлення використовується теляча шкіра різної щільності. Поряд з класичним варіантом йде в хід:

 • Зміїна.
 • Страусина.
 • Крокодиляча.

Залежно від типу шкіри залежить колір портмоне. Стандартно виробляються вони в коричневому і чорному кольорі, для екстравагантних персон можна обирати вироби з яскравими відтінками: синій, сірий, бордовий, коньяк та інші. Вибір портмоне повинен зводитись не тільки до зовнішніх характеристик, найважливішу роль відіграє його функціональність. Існує широке розмаїття портмоне, які володіють різними перевагами. Правильно подібний аксесуар задовольнить ваші потреби і буде предметом, де завжди будуть водитися гроші.

Види портмоне: основні функції

 • Bi-fold wallet - подвійного складання

  Ці вироби є лідерами за популярністю на українському ринку. Вважають, що залучення багатства залежить від правильно обраного портмоне. Вони відмінно підходять для ділового та насіннєвого чоловіки. Не можна сказати, що портмоне подвійного складання великий, проте в нього поміщається все необхідне: паперові купюри, пластикові карти і візитки. Додатково аксесуар може оснащений кишенькою для копійок і пластиковим відділенням для фотографій або водійських прав. Він буде ідеально підходити для тих, хто хоче помістити в один предмет все речі. Для власників Bi-fold wallet є одна порада: своєчасно викладайте з нього непотрібне: касові чеки, папірці, записки, візитки. Адже «товстий» гаманець не надає солідності, а лише псує зовнішній вигляд брюк або піджака, з якого випирає.
   
 • Traveller - мандрівник

  Такі моделі використовуються для чоловіків, які дуже часто в дорозі або подорожах. Відповідний розмір і відмінну якість дозволяє використовувати його в різних умовах. Він відмінно поміщається в спеціальне відділення - тревеллеров. За рахунок достатньої кількості відділень портмоне вміщує в себе: грошові купюри різного розміру, кредитні карти, візитки, паспорт, водійські права і квитки. В дорозі вам дуже просто буде знайти необхідні документи і квитки, так як вони будуть знаходитися в одному місці - вашому портмоне. За розмірами він трохи більше від стандартної моделі, однак в дорозі це перевага.
   
 • Tri-fold wallet - потрійного складання

  Самі об'ємні гаманці для чоловіків. Не кожна людина оцінить по достоїнству цей місткий і практичний аксесуар. Однак велика кількість відділень і кишень допоможуть розмістити всі предмети, без яких не обійдешся. Для зручного закриття використовується кнопка. Переважно, такі моделі вибирають чоловіки, які ходять з діловими рюкзаками або портфелями і проводять багато часу в автомобілі.


При реєстрації знижка 5%, кешбек 5% і шкіряна ключниця
Реєстрація